Skrill Hesabı Nedir?

Skrill Hesabı Nedir

Skrill Hesabı nedir sorusu açılması ile birlikte, kullanımı ve kapanması ile birlikte burada bahsedilen diğer ilgili ödeme hizmetleri hakkında kuralları içerir. Bu Kullanım Koşulları tüm diğer hükümler ve koşullarla beraber, çift taraflı anlaşmayı düzenlemektedir. İlave hizmet kullanmak için, bu gibi hizmetler sipariş edildiğinde ya da kullanıldığında kişiye bildirim yapılan ilave hükümlerin ve koşulların kabul edilmesi gerekmektedir. Bu Kullanım Koşullarının yazdırılması ya da indirilip bir kopyasının saklanılmasını tavsiye edilir. 

 

 Skrill Hesabı türe bağlı olarak, uygun zaman diliminde kullanıcıya bildirildiği zaman, ilave hükümleri ve koşulları geçerli olmaktadır. İlave hükümleri ve koşullara bağlı kullanım koşulu arasında herhangi bir uyuşmazlık olduğu takdirde, bu kullanım koşulları öncelik içermektedir. Skrill ile para yatırma her zaman avantajlıdır.

 

  Skrill Hesabı Nedir Nasıl Kullanılır?

 

 Skrill Hesabı elektronik ödeme göndermeyi ve almayı gerçekleştiren elektronik bir para hesabıdır.

 Skrill Hesabı, Skrill’in ara ara sunmuş olduğu para birimlerinden, tercih edilen bir para biriminden oluşmaktadır. 

 

 Skrill Hesabındaki elektronik paranın kullanım zamanının belli bir süresi bulunmaz ancak herhangi bir faiz geliri söz konusu değildir.

 

 İstedinildiği zaman Skrill Hesabındaki, para çekme hakkı bulunur. Ancak ilk olarak, kimlik doğrulaması istenir. Para çekmek için minimum bir limit bulunmamakla birlikte Skrill Hesabı kullanılan çekim ücreti karşılanacak adar bakiye bulunması gerekir. Para çekme isteği gönderilirken para çekme yöntemi seçilebilir.

 

 Skrill Hesabı Kullanım Kapsamı

 

 Elektronik para hesabı banka hesabı değildir. Bu kullanım koşulları kabul edilerek, Birleşik Krallık Finansal Hizmetler Tazminat Planının Skrill Hesabı için geçerli olmadığı kabul edilmiş olur. Çok düşük bir ihtimal içerse de, iflas edilmesi durumunda Skrill Hesabındaki bulunan elektronik paralar kaybedilebilir, Ancak, Avrupa Elektronik Para Direktifi 2009/110/EC ve Birleşik Krallık ulusal mevzuat kapsamı skrill ile para yatırma için geçerlidir ve bu elektronik para hesapları aracılığı ile yatırılan fonların güvenliği ve likiditesinin sağlanması sebebi ile hazırlanmıştır.

 

 Bir Skrill Hesabında bulunan elektronik para, Skrill Hesabı sahibi olarak kayıt yaptıran kişi ya da tüzel kişiye adınadır. Miras durumu dışında, Skrill hesabı sahibi başka hiç kimse bir Skrill Hesabında olan para ile alakalı talep hakkı yoktur. Skrill Hesabı başka bir üçüncü kişiye tahsis ya da devir edilemez da üçüncü bir kişi hesaptan yasal olarak yararlanma hakkı sunamaz. Bununla birlikte size kaliteli bir hesap sunmaktadır Mariobet giriş yaptıktan sonra kolay yatırım yapabilirsiniz.

 skrill ile para yatırma, gönderip çekmek ikamet edilen adres yaşanılan ülke, Skrill Hesabının doğrulanma statüsü ve diğer kullanılan faktörlerle alakalı olarak şirket taktiri doğrultusunda ara ara farklı limitler belirlenebilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın